Pn. - Pt. 9:00-22:00, Sb. 10:00-14:00

REZERWACJA:

KOSMETYKA - 690 473 464, TRENING - 601 512 145,

logo-mobilne

KRAKÓW, ul. SIEMASZKI 42

Pn - Pt 9.00 - 22.00 / Sb 10.00 - 14.00

KOSMETYKA - 690 473 464

TRENING - 601 512 145

 

booksy1
depilacja pasta cukrowa mobile opalanie natryskowe mobile
trening personalny mobile cennik mobile

 

Zapisz


Szanowni Klienci!

Informuje że gabinet będzie nieczynny do dnia 14 października!


 

Opinie naszych Klientów

 • opinia10.jpg
 • opinia12.jpg
 • opinia3.jpg
 • opinia6.jpg
 • opinia11.jpg
 • opinia5.jpg
 • opinia9.jpg
 • opinia8.jpg
 • opinia1.jpg
 • opinia7.jpg
 • opinia2.jpg
 • opinia4.jpg

WSZYSTKO O DEPILACJI PRZED ŚLUBEM

bridal-beauty

Grafik panny młodej na tydzień przed ślubem przypomina grafik Jenifer Lopez w trakcie trasy koncertowej. Żeby zdążyć ze wszystkimi sprawami i znaleźć czas na zadbanie o siebie warto mieć ustalony plan. Większość zabiegów kosmetycznych należy wykonać w obrębie ostatniego tygodnia przed uroczystością- manicure, opalanie natryskowe, a niektóre wręcz w ostatniej chwili - makijaż, fryzura. I tu przychodzimy z dobrą  wiadomością, najlepszy moment na depilację wypada ok 5-10 dni przed ślubem.

TERMIN - KIEDY DEPILACJA PRZED ŚLUBEM

Jeśli to Twoja pierwsza w życiu depilacja pastą cukrową, umów się na wizytę z możliwe dużym wyprzedzeniem (1-2 miesiące). W trakcie tej wizyty zrobimy depilację "testową" na wybranej części ciała. Dzięki temu zabiegowi zorientujesz się jak długo w Twoim przypadku utrzymuje się efekt idealnie gładkiej skóry, jak skóra reaguje na zabieg, czy powstają zaczerwienienia i jak szybko znikają. Na tej podstawie zdecydujesz kiedy będzie idealny moment na depilację.

Standardowo efekt idealnie gładkiej skóry utrzymuje się ok 2 tygodni. Panie, u których włoski rosną wolniej cieszą się gładką skórą nawet 3-4 tygodni. W takiej sytuacji śmiało możesz się umówić na depilację z większym wyprzedzeniem, wiedząc że Twoja skóra pozostanie idealnie gładka w dniu ślubu.

Jeśli nie masz już czasu na zrobienie zabiegu "testowego", umów się na depilację 5-10 dni przed ślubem. Efekt idealnie gładkiej skóry na pewno się utrzyma, a ewentualne zaczerwienienia na pewno zdążą zniknąć.

JAKIE CZĘŚCI CIAŁA DEPILOWAĆ PRZED ŚLUBEM?

W dniu ślubu Panna Młoda jest w centrum uwagi. Każda z nas chciałaby w takiej sytuacji wyglądać pięknie i zachwycająco. Idealnie gładka skóra wygląda świeżo, jędrnie i sprawia wrażenie rozświetlonej. W dotyku jest miękka i aksamitna. Bez wątpienia ma to wpływ na samopoczucie i sprawi, że poczujesz się bardziej pewna siebie i atrakcyjna.

Będąc w centrum uwagi przez większość dnia wydepiluj te części ciała które będą odsłonięte:

 •  Ręce lub przedramiona
 •  Pachy
 •  Wąsik
 •  Nogi

Na noc poślubną i miesiąc miodowy sprawdzi się zestaw: zmysłowa bielizna + bikini brazylijskie.

CZY MOGĘ WYDEPILOWAĆ WSZYSTKIE OKOLICE CIAŁA W TRAKCIE JEDNEGO ZABIEGU?

Tak można, chociaż zawsze zachęcamy do rozłożenia wizyty na dwa dni:

 1. Nogi + Bikini
 2. Ręce + Pachy + Wąsik

Depilacja jest czynnością nieco bolesną. Gdy w trakcie zabiegu depilujemy 1-2 okolice ciała, odczuwamy ten ból na niskim poziomie, bo trwa on krótko. Każdy, nawet minimalny ból gdy stanie się "przewlekły" zaczyna być przez nas odczytywany jako o wiele większy i trudniejszy do zniesienia.

DEPILACJA A OPALANIE

OPALANIE NATRYSKOWE

Wykonaj depilację pastą cukrową 1-7 dni przed opalaniem natryskowym. Pamiętaj, że idealny moment na opalanie natryskowe to ok 2-3 dni przed ślubem, więc depilację należy zaplanować odpowiednio wcześniej.

Najpierw depilacja, później opalanie.

SOLARIUM

Unikamy opalania na solarium na dzień przed oraz dzień po depilacji pastą cukrową. Odstępy między depilacją, a opalaniem na solarium powinny mieć ok 2-3 dni (lub więcej).

Obydwa te zabiegi mogą (ale nie muszą) powodować zaczerwienienia skóry. Zaczerwienienia po solarium mają związek z poparzeniem skóry i "schodzą" nawet przez kilka dni. Zaczerwienienia po depilacji wynikają z mechanicznej czynności wyrywania włosa i "schodzą" po 1-48h (u statystycznej kobiety w ogóle nie powstają!).

Jeśli masz wrażliwą lub suchą skórę zaplanuj zabiegi z odpowiednim odstępem, by w dniu ślubu czuć się pięknie i komfortowo.

Bądź piękna i zdrowa przez całe życie!

Więcej o depilacji tutaj

Cennik

Zapisz

Zapisz

BON PODARUNKOWY

Zapisz

Zapisz