Pn. - Pt. 9:00-22:00, Sb. 10:00-14:00

REZERWACJA:

KOSMETYKA - 690 473 464, TRENING - 601 512 145,

Gładka skóra bez bólu i podrażnień

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Brązowa skóra o każdej porze roku

OPALANIE NATRYSKOWE

Sprawność ruchowa i wymarzona sylwetka

TRENING PERSONALNY

logo-mobilne

KRAKÓW, ul. SIEMASZKI 42

Pn - Pt 9.00 - 22.00 / Sb 10.00 - 14.00

KOSMETYKA - 690 473 464

TRENING - 601 512 145

 

booksy1
depilacja pasta cukrowa mobile opalanie natryskowe mobile
trening personalny mobile cennik mobile

 

Zapisz

Opinie naszych Klientów

 • opinia12.jpg
 • opinia6.jpg
 • opinia5.jpg
 • opinia7.jpg
 • opinia2.jpg
 • opinia1.jpg
 • opinia3.jpg
 • opinia8.jpg
 • opinia9.jpg
 • opinia11.jpg
 • opinia4.jpg
 • opinia10.jpg

 5 POWODÓW DLA KTÓRYCH CELEBRYTKI WYBIERAJĄ OPALANIE NATRYSKOWE

opalanie natryskoweBycie piękną jest ważne dla każdej kobiety. Chcemy się czuć atrakcyjne i podziwiane. Lubimy gdy nam się prawi komplementy. Potrzebujemy wyglądać kobieco i zjawiskowo. W jaki sposób stać się boginią i zachwycać otoczenie złocistą i piękną skórą?

Proponujemy zabieg który przynosi błyskawiczne rezultaty i zasłużył na bycie w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych!

Opalanie natryskowe na podium!

1. Opalanie natryskowe jest idealną metodą na posiadanie złocistego odcienia skóry przez cały rok. Minie lato, skończy się urlop, a Twoja zmysłowa opalenizna zostanie. Wystarczy, że wybierzesz opalanie natryskowe. Wyobraź sobie jak przyciągasz uwagę czekoladowym odcieniem skóry. Opalenizna jest zdrowa, trwała, a skóra odżywiona i nawilżona.

2. Chciałabyś ekspresowo wymodelować sylwetkę lub twarz? Opalanie natryskowe ponownie się sprawdzi! Wystarczy rozprowadzić więcej preparatu na wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni nóg by uzyskać efekt optycznego wysmuklenia nóg. Podobnie można zadziałać na talię.

3. Chcesz zachwycić otoczenie podczas wielkiego wyjścia (ślub, randka, studniówka, nowa praca)? Opalanie natryskowe jest idealną metodą dla osób preferujących okazjonalną opaleniznę. Sprawdzi się też jako sposób na opalenia wybranych części ciała. Nogi już nie będą blade. Twarz uzyska kolor zdrowej brzoskwini. Już wiesz jak gwiazdy to robią, że tak perfekcyjnie wyglądają na czerwonym dywanie.

4. Jesteś w ciąży i lubisz zjawiskowo wyglądać? Opalanie natryskowe to jedyna forma opalania bezpieczna dla kobiet w ciąży. Nie ma ryzyka przegrzania ani poparzenia! Składniki preparatu opalającego są pochodzenia roślinnego (trzcina cukrowa) i są w pełni bezpieczne dla skóry mamy. Preparat opalający reaguje tylko z naskórkiem, nie przedostaje się do głębszych warstw skóry, ani do układu krwionośnego. Jest w pełni bezpieczny dla dziecka.

5. Zastanawiasz się jak ukryć znamiona, blizny, przebarwienia, żylaki? Podczas zabiegu preparat opalający pokryje wszelkie okolice ciała, w tym te pokryte bliznami lub innymi zmianami. Zabieg zadziała kamuflująco na wszystkie te przebarwienia. Tak jakby posmarować się kryjącym fluidem. Jednak mgiełka opalająca nie jest w stanie w 100% zatuszować przebarwień, natomiast zdecydowanie je przytłumi i wyrówna koloryt.

By uzyskać i utrzymać te zachwycające efekty ważnym jest odpowiednie przygotowanie się do zabiegu.

Dowiesz się więcej na ten temat czytając → ten artykuł

 

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH CELEBRYTKI WYBIERAJĄ OPALANIE NATRYSKOWE

Zapisz

BON PODARUNKOWY

Zapisz

Zapisz