Pn. - Pt. 9:00-22:00, Sb. 10:00-14:00

REZERWACJA:

KOSMETYKA - 690 473 464, TRENING - 601 512 145,

Gładka skóra bez podrażnień

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Tajemnica doskonałych brwi

STYLIZACJA BRWI - HENNA PUDROWA

Brązowa skóra o każdej porze roku

OPALANIE NATRYSKOWE

Sprawność i wymarzona sylwetka

TRENING PERSONALNY

logo-mobilne

KRAKÓW, ul. SIEMASZKI 42

Pn - Pt 9.00 - 22.00 / Sb 10.00 - 14.00

KOSMETYKA - 690 473 464

TRENING - 601 512 145

 

booksy1
depilacja pasta cukrowa mobile opalanie natryskowe mobile
trening personalny mobile mobilny stylizacja brwi henna pudrowa krakow
cennik mobile

Opinie naszych Klientów

 • opinia9.jpg
 • opinia2.jpg
 • opinia8.jpg
 • opinia11.jpg
 • opinia6.jpg
 • opinia10.jpg
 • opinia4.jpg
 • opinia12.jpg
 • opinia1.jpg
 • opinia7.jpg
 • opinia5.jpg
 • opinia3.jpg

 

BIKINI BRAZYLIJSKIE - SEKRETY ZABIEGU U KOSMETYCZKI

BIKINI BRAZYLIJSKIE - SEKRETY ZABIEGU U KOSMETYCZKIZawsze gdy przychodzi nam zrobić coś po raz pierwszy w życiu bywamy lekko wystraszeni lub zdezorientowani. Po głowie krążą myśli: Jak to będzie, czego się spodziewać, co uchodzi za standard? Z pewnością takie pytania stawiała sobie każda kobieta przed swoją pierwszą depilacja brazylijską. Wszystkie wątpliwości rozwiejemy w poniższym tekście.

 

 BIKINI BRAZYLIJSKIE - PRZED ZABIEGIEM

Twoje najważniejsze zadanie przed zabiegiem, to zapuszczenie włosków do odpowiedniej długości. W przypadku depilacji pastą cukrową idealna długość do depilacji bikini to 4-6mm. Krótszych włosków pasta może nie być wstanie odpowiednio oblać swoją strukturą, a zabieg nie będzie wówczas skuteczny. Natomiast, gdy włoski są dłuższe niż 6-7mm zabieg staje się bardziej bolesny.

Co zrobić jeśli nasze bikini długo nie było depilowane lub golone maszynką i włoski mają kilka centymetrów? Mamy do wyboru kilka opcji. Możemy przyciąć włoski nożyczkami, ogolić maszynką i zapuścić na odpowiednią długość lub rezerwują wizytę upewnić się, że w gabinecie jest trymer i nasze włoski zostaną skrócone przed zabiegiem.

Dzień przed zabiegiem warto zrobić peeling gruboziarnisty. Zetrze on martwy naskórek i pomoże włoskom "leżącym" na skórze ustawić się bardziej pionowo. Po peelingu nawilżamy skórę okolic bikini kremem lub balsamem (krem którego używasz do twarzy na pewno nie podrażni skóry). Pasta cukrowa lepiej "pracuje" na nawilżonej skórze. Skuteczniej oblepia nawet bardzo krótkie włoski, a sam włos chętniej wyślizguje się z mieszka, czyniąc zabieg mniej bolesnym.

 

BIKINI BRAZYLIJSKIE - WIZYTA W GABINECIE

Po umówieniu wizyty zastanawiamy się ile czasu powinnyśmy sobie na nią zarezerwować. W przypadku pierwszej depilacji bikini będzie to ok 1h. Pierwszy zabieg zazwyczaj trwa najdłużej ponieważ nasze włoski są wzmocnione regularnym goleniem maszynką, są gęste, mocne, czasem z jednego mieszczka wyrasta kilka włosków. Kosmetyczka pracuje wówczas wolniej, na mniejszych fragmentach skóry.

Kolejne zabiegi będą już zajmowały mniej czasu: od 15 do 40 minut. Po każdym z nich włoski odrastają coraz słabsze, rzadsze i cieńsze.

Po wejściu do gabinetu zostaniesz poproszona o rozebranie się i założenie bielizny jednorazowej. Panie regularnie korzystające z depilacji brazylijskiej często zostają soute, całkiem bez bielizny. Zabieg jest wtedy szybszy (nie tracimy czasu na przytrzymywanie bielizny), dokładniejszy (kosmetyczka może dotrzeć do każdego zakamarka) i mniej bolesny (kosmetyczce łatwiej zrobić dynamiczny ruch z odpowiednią energią).

Oczywiście nie każda z nas zdecyduje się na całkowite rozebranie się. Decyzja zawsze należy do Ciebie, tak byś się czuła maksymalnie komfortowo i bezpiecznie.

Po rozebraniu/przebraniu się kładziemy się na fotelu.

Kosmetyczka zacznie od przygotowania skóry do zabiegu: odtłuści ją odpowiednim preparatem i lekko posypie talkiem. Teraz jest idealny moment by zasygnalizować kosmetyczce czy depilujemy wszystkie włoski, czy zostawiamy pasek lub trójkąt.

Na przygotowanej skórze można rozpocząć depilację. Pastę cukrową nakłada się w kierunku odwrotnym do wzrostu włoska, a zrywa zgodnie z kierunkiem wzrostu. Pasta będzie miała temperaturę ciała, więc nie ma możliwości by Twoja skóra została oparzona lub podrażniona. Usunięcie włosków ze wszystkich okolic bikini będzie wymagało zmian pozycji, kosmetyczka poprowadzi Cię, powie jak się ułożyć, w niektórych pozycjach poprosi o pomoc w naciąganiu skóry.

Po skończonej depilacji zostaje już tylko oczyszczenie skóry z resztek pasty i nałożenie preparatu łagodzącego. Depilacja pastą cukrową pozostawia skórę aksamitnie gładką i nawilżoną, zakładasz ubranie i jesteś gotowa.

 

BIKINI BRAZYLIJSKIE - PO ZABIEGU

Po pierwszym zabiegu, jeśli Twoje włoski były gęste i mocne możesz przez chwilę odczuwać swoją skórę jako gorącą. Odczucie to mija po maksymalnie 4h.

W dniu depilacji unikaj sauny, basenu, solarium, intensywnego treningu i preparatów z alkoholem. Następnego dnia możesz już zawojować wszystkie te miejsca :)

Przez najbliższe 2 tygodnie Twoje bikini będzie gładkie i zachwycające. W trzecim tygodniu włoski zaczną odrastać. Stosuj teraz peelingi gruboziarniste i balsamuj skórę, by zapobiec potencjalnemu wrastaniu. W czwartym tygodniu są gotowe na następny zabieg.

Wszystko o depilacji

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

BON PODARUNKOWY

Zapisz

Zapisz