Pn. - Pt. 9:00-22:00, Sb. 10:00-14:00

REZERWACJA:

KOSMETYKA - 690 473 464, TRENING - 601 512 145,

Badania wykazują, że bakterie probiotyczne mają znaczący wpływ na nasz metabolizm. Troska o florę jelitową może więc pomóc w walce z nadwagą i otyłością oraz w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Niedoceniany zmysł węchu

Zmysł węchu jest często niedoceniany. Jednak badania pokazały, że nos jest kluczowym kanałem dla mózgu, a efekty stosowania aromaterapii mogą być znacznie większe niż nam się to wydaje - nie tylko dla ciała, ale także dla umysłu.

Suchość skóry to problem, który bardzo często dotyczy dłoni i stóp. Czego należy unikać i jaką pielęgnację stosować, aby zawsze były one zdrowe i zadbane?

Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez pieczywa i innych produktów bazujących na pszenicy. Sprawy nie ułatwia wszechobecna reklama "zdrowych" wyrobów pełnoziarnistych, mąki z pełnego przemiału czy płatków fitness. Nie wspominając o pizzy czy makaronach. Wszystkie te przysmaki zawierają bardzo niekorzystny dla nas gluten.

 W przypadku problemów estetycznych - takich jak trądzik, przebarwienia czy przedwczesne oznaki starzenia się - ważnym etapem pielęgnacji jest regeneracja i odnowa skóry. Minisłowniczek przypomni o ważnych składnikach aktywnych i elementach pracy w kontekście zabiegów złuszczających.