Pn. - Pt. 9:00-22:00, Sb. 10:00-14:00

REZERWACJA:

KOSMETYKA - 690 473 464, TRENING - 601 512 145,

Подробнее на сайте: http://nunax.ruhttps://healthenter.ruhttp://wow-helper.ru Go to top of pagehttp://make-credit.ruGo to top of pagehttps://originhealth.ruhttp://saurfang.ruhttp://live-cms.ru http://buy-vehicle.ru http://carautoremont.ru https://cleanmedicine.ru https://wellbuilding.ruhttps://avtoremonto.ruhttp://getkredit.ruhttps://rukamisdelai.ru http://free-minigames.com

Obsesyjne liczenie kalorii to często jeden z nawyków osób dbających o linię. Tymczasem o wiele bardziej istotna niż ich ilość, powinna być ich jakość.

Badania wykazują, że bakterie probiotyczne mają znaczący wpływ na nasz metabolizm. Troska o florę jelitową może więc pomóc w walce z nadwagą i otyłością oraz w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez pieczywa i innych produktów bazujących na pszenicy. Sprawy nie ułatwia wszechobecna reklama "zdrowych" wyrobów pełnoziarnistych, mąki z pełnego przemiału czy płatków fitness. Nie wspominając o pizzy czy makaronach. Wszystkie te przysmaki zawierają bardzo niekorzystny dla nas gluten.