Studio Zdrowego Ciała-Wierzymy, że zasługujesz na obsługę najwyższej jakości w miejscu o fantastycznej atmosferze, że powinnaś być traktowana jako osoba, a nie numer. W naszym studio spotkasz specjalistów pełnych pasji, empatii, nastawionych na pomoc i zmotywowanych do bycia najlepszymi fachowcami w swojej dziedzinie.

Jako House Of Beauty rozwijamy się w kierunku stworzenia miejsca o holistycznym podejściu do piękna człowieka. Jesteśmy głęboko przekonani, że zdrowie jest piękne i że piękno kryje się w zdrowiu. Naszą misją jest pomoc w osiąganiu dobrostanu fizycznego i psychicznego. Chcemy pomagać w odzyskaniu zdrowego i pięknego ciała. Zarazimy Cię pozytywną energią. Z nami odzyskasz wiarę w siebie i radość życia codziennego.

Jeśli oczekujesz:

— Satysfakcjonującej metody depilacji - zadowolimy Twoją skórę na długie tygodnie (DEPILACJA)

— zdrowej opalenizny - zaproponujemy Ci światowy hit w opalaniu (OPALANIE NATRYSKOWE)

— Skutecznego i zdrowego treningu - przeprowadzimy Cię przez drogę do wymarzonej sylwetki (TRENING

Bądź piękna i zdrowa przez całe życie!

 

GALERIA

  • depilacja_makijaz_krakow_gabinet_01.jpg
  • depilacja_makijaz_krakow_gabinet_02.jpg
  • depilacja_makijaz_krakow_gabinet_03.jpg
  • depilacja_makijaz_krakow_gabinet_04.jpg
  • depilacja_makijaz_krakow_gabinet_05.jpg
  • depilacja_makijaz_krakow_gabinet_06.jpg
  • depilacja_makijaz_krakow_gabinet_07.jpg
  • depilacja_makijaz_krakow_gabinet_08.jpg

 

NASZA KADRA:
 

KATARZYNA JANKOWICZ - Specjalista depilacji

katarzyna jankowicz depilacja krakówSkuteczna depilacja wymaga ręki wojownika i Kasia ją ma. Nie jest w stanie uczynić depilacji przyjemnością, lecz z pewnością zadba by była minimalnie nieprzyjemna i chirurgicznie precyzyjna. W jej pogodnym towarzystwie poczujesz się profesjonalnie i przyjacielsko potraktowana. Mistrzyni depilacji brazylijskiej godna pochwał od rodowitych mieszkanek Rio de Janeiro.

"Depilacja pastą cukrową jest dla mnie misją czynienia naszych klientek pewnymi siebie i zachwycającymi. W pracy jestem perfekcjonistką - żaden włosek nie może zostać pominięty, a skóra po zabiegu powinna być aksamitnie gładka. Wykonałam około tysiąca depilacji pastą cukrową, z czego ponad połowa to bikini brazylijskie. Zdobyte doświadczenie wykorzystuję do uczynienia depilacji możliwie mało bolesną i wykonaną w przyjacielskiej atmosferze."


 

 

 

ANNA SAGAN - Trener personalny


anna sagan trener personalny krakow

W tej drobnej kobietce drzemie wielki duch walki o Twój sukces. Nikt kto sam nie musiał pracować nad utratą kilogramów nie wie jak dużo samozaparcia to wymaga. Ania z doświadczeniem znanym z autopsji oraz toną wiedzy będzie z Tobą walczyć o każde powtórzenie i o każdy kilogram. Nigdy więcej nie poczujesz, że jesteś ze swoim problemem sama. Możesz liczyć na jej wsparcie i osobiste zaangażowanie. Bądź pewna, że każdy trening będzie idealnie dopasowany do Twojej kondycji, możliwości, przeciwskazań i oczekiwań. Podejmie się każdego przypadku, od biurowych wyjadaczy, przez młode mamy wracające do formy po ciąży, po seniorki wymagające treningu terapeutycznego. Specjalizuje się w "trudnych przypadkach" - ruchowstręt, schorzenia kręgosłupa, bóle stawów, kompulsywne odżywianie, nietrzymanie moczu, astma, żylaki, depresja, nerwica. Bez obaw możesz się oddać w jej ręce. Zyska i Twoja sylwetka i zdrowie.

"W wyszczuplaniu, ujędrnianiu i modelowaniu sylwetki, tak swojej jak i klientów, mam ponad 10 letnie doświadczenie. Setki przeprowadzonych treningów uświadomiły mi jak wyjątkowym "przypadkiem" jest każda z nas. Jak nietypowe potrafimy mieć uwarunkowania, wzorce ruchowe, przeciążenia stawów, sztywność mięśni, osłabienie jednych, a przeciążenie innych grup mięśni. To wszystko sprawia, że sylwetka każdej z nas jest inna, a nie zawsze taka jaką chciałybyśmy prezentować. Moim kluczem do skutecznych treningów jest połączenie ćwiczeń interwałowych, siłowych, rozciągania i metody Pilates. Przyjrzyj się sylwetkom tancerek, joginek, baletnic - są pięknie zharmonizowane, silne, jędrne, zmysłowe i bardzo kobiece. Czy zawdzięczają to genetyce? Większość tak, lecz nie wszystkie. Te ostatnie po prostu muszą więcej pracować nad osiągnięciem ukochanych efektów. Skoro one mogły tam dotrzeć, to Ty też:)"

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz