Pn. - Pt. 9:00-22:00, Sb. 10:00-14:00

REZERWACJA:

KOSMETYKA - 690 473 464, TRENING - 601 512 145,

Gładka skóra bez podrażnień

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Tajemnica doskonałych brwi

STYLIZACJA BRWI - HENNA PUDROWA

Brązowa skóra o każdej porze roku

OPALANIE NATRYSKOWE

Sprawność i wymarzona sylwetka

TRENING PERSONALNY

logo-mobilne

KRAKÓW, ul. SIEMASZKI 42

Pn - Pt 9.00 - 22.00 / Sb 10.00 - 14.00

KOSMETYKA - 690 473 464

TRENING - 601 512 145

 

booksy1
depilacja pasta cukrowa mobile opalanie natryskowe mobile
trening personalny mobile mobilny stylizacja brwi henna pudrowa krakow
cennik mobile

Opinie naszych Klientów

 • opinia7.jpg
 • opinia4.jpg
 • opinia3.jpg
 • opinia9.jpg
 • opinia6.jpg
 • opinia11.jpg
 • opinia5.jpg
 • opinia2.jpg
 • opinia12.jpg
 • opinia1.jpg
 • opinia10.jpg
 • opinia8.jpg

WSZYSTKO O DEPILACJI PRZED ŚLUBEM

bridal-beauty

Grafik panny młodej na tydzień przed ślubem przypomina grafik Jenifer Lopez w trakcie trasy koncertowej. Żeby zdążyć ze wszystkimi sprawami i znaleźć czas na zadbanie o siebie warto mieć ustalony plan. Większość zabiegów kosmetycznych należy wykonać w obrębie ostatniego tygodnia przed uroczystością- manicure, opalanie natryskowe, a niektóre wręcz w ostatniej chwili - makijaż, fryzura. I tu przychodzimy z dobrą  wiadomością, najlepszy moment na depilację wypada ok 5-10 dni przed ślubem.

TERMIN - KIEDY DEPILACJA PRZED ŚLUBEM

Jeśli to Twoja pierwsza w życiu depilacja pastą cukrową, umów się na wizytę z możliwe dużym wyprzedzeniem (1-2 miesiące). W trakcie tej wizyty zrobimy depilację "testową" na wybranej części ciała. Dzięki temu zabiegowi zorientujesz się jak długo w Twoim przypadku utrzymuje się efekt idealnie gładkiej skóry, jak skóra reaguje na zabieg, czy powstają zaczerwienienia i jak szybko znikają. Na tej podstawie zdecydujesz kiedy będzie idealny moment na depilację.

Standardowo efekt idealnie gładkiej skóry utrzymuje się ok 2 tygodni. Panie, u których włoski rosną wolniej cieszą się gładką skórą nawet 3-4 tygodni. W takiej sytuacji śmiało możesz się umówić na depilację z większym wyprzedzeniem, wiedząc że Twoja skóra pozostanie idealnie gładka w dniu ślubu.

Jeśli nie masz już czasu na zrobienie zabiegu "testowego", umów się na depilację 5-10 dni przed ślubem. Efekt idealnie gładkiej skóry na pewno się utrzyma, a ewentualne zaczerwienienia na pewno zdążą zniknąć.

JAKIE CZĘŚCI CIAŁA DEPILOWAĆ PRZED ŚLUBEM?

W dniu ślubu Panna Młoda jest w centrum uwagi. Każda z nas chciałaby w takiej sytuacji wyglądać pięknie i zachwycająco. Idealnie gładka skóra wygląda świeżo, jędrnie i sprawia wrażenie rozświetlonej. W dotyku jest miękka i aksamitna. Bez wątpienia ma to wpływ na samopoczucie i sprawi, że poczujesz się bardziej pewna siebie i atrakcyjna.

Będąc w centrum uwagi przez większość dnia wydepiluj te części ciała które będą odsłonięte:

 •  Ręce lub przedramiona
 •  Pachy
 •  Wąsik
 •  Nogi

Na noc poślubną i miesiąc miodowy sprawdzi się zestaw: zmysłowa bielizna + bikini brazylijskie.

CZY MOGĘ WYDEPILOWAĆ WSZYSTKIE OKOLICE CIAŁA W TRAKCIE JEDNEGO ZABIEGU?

Tak można, chociaż zawsze zachęcamy do rozłożenia wizyty na dwa dni:

 1. Nogi + Bikini
 2. Ręce + Pachy + Wąsik

Depilacja jest czynnością nieco bolesną. Gdy w trakcie zabiegu depilujemy 1-2 okolice ciała, odczuwamy ten ból na niskim poziomie, bo trwa on krótko. Każdy, nawet minimalny ból gdy stanie się "przewlekły" zaczyna być przez nas odczytywany jako o wiele większy i trudniejszy do zniesienia.

DEPILACJA A OPALANIE

OPALANIE NATRYSKOWE

Wykonaj depilację pastą cukrową 1-7 dni przed opalaniem natryskowym. Pamiętaj, że idealny moment na opalanie natryskowe to ok 2-3 dni przed ślubem, więc depilację należy zaplanować odpowiednio wcześniej.

Najpierw depilacja, później opalanie.

SOLARIUM

Unikamy opalania na solarium na dzień przed oraz dzień po depilacji pastą cukrową. Odstępy między depilacją, a opalaniem na solarium powinny mieć ok 2-3 dni (lub więcej).

Obydwa te zabiegi mogą (ale nie muszą) powodować zaczerwienienia skóry. Zaczerwienienia po solarium mają związek z poparzeniem skóry i "schodzą" nawet przez kilka dni. Zaczerwienienia po depilacji wynikają z mechanicznej czynności wyrywania włosa i "schodzą" po 1-48h (u statystycznej kobiety w ogóle nie powstają!).

Jeśli masz wrażliwą lub suchą skórę zaplanuj zabiegi z odpowiednim odstępem, by w dniu ślubu czuć się pięknie i komfortowo.

Bądź piękna i zdrowa przez całe życie!

Więcej o depilacji tutaj

Cennik

Zapisz

Zapisz

BON PODARUNKOWY

Zapisz

Zapisz